Persian Arabic Chinese (Simplified) English French German Russian Spanish

منو اصلی

ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *
Reload Captcha

آمار سایت

کاربران
11
مطالب
1092
نمایش تعداد مطالب
2150879

اوقات شرعی

زمان باقی مانده تا عید نوروز

سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی استان چهار محال و بختیاری،پیشاپیش عید باستانی نوروز را به شما هم میهنان عزیز تبریک و شادباش عرض می نماید

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مدیران دستگاه های خدمات رسان در تعطیلات اولیه نوروز در محل خدمت خود حضور داشته باشند و از میهمانان نوروزی پذیرایی کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری:

اقبال عباسی در ستاد خدمات سفر چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: توجه به مسایل امنیتی و انتظامی در این ستاد اهمیت و ضرورت دارد.

وی افزود: نظم، رفاه و آسایش بدون امنیت معنا ندارد، بنابر این لازم است به رفاه، آسایش و ارائه خدمات مطلوب و تقویت همزمان مهمانداری و مشتری مداری توجه شود.

عباسی تصریح کرد: مدیران مرتبط برنامه ریز در این بخش باید به مهمانداری و مشتری مداری توجه ویژه داشته باشند.

وی بیان داشت: خدمات آسان و ارزان در شأن مهمانان به درآمدهای عمومی می افزاید و این امر می تواند در جذب مسافران تابستانی کمک کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: تبلیغات میدانی و اطلاع رسانی لازمه توجه به مهمانداری و مشتری مداری محسوب می شود.

وی عنوان داشت: نظارت مستمر بر خانه های مسافر مورد تأکید است زیرا مشاهده شده برخی افراد با تابلو در ورودی شهرها برای جذب مسافران می ایستند و سوء استفاده می کنند.

عباسی به راه اندازی اپلیکیشن چهارمحال گردی اشاره و اظهار کرد: این نرم افزار برای تمامی مسافرانی که در ایام نوروز وارد استان می شوند بسیار مناسب است و می تواند به معرفی استان، مراکز تفریحی و توریستی کمک کند.

وی ادامه داد: این اپلیکیشن باید در ورودی شهرها به گونه ای طراحی شود که مسافران را از چگونگی نصب و استفاده آن مطلع کند و از طریق پیامک لینک این اپلیکیشن برای آن ها ارسال شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: لازم است اینترنت رایگان در برخی از مراکز تفریحی، تورستی استان نیز به مسافران ارائه شود.

وی یادآور شد: نظارت و بازرسی مداوم بر چادرهای رپا شده از سوی دستگاه های خدمات رسان ضرورت دارد.

عباسی عنوان کرد: باید همانند سال گذشته یک روز برای پاکسازی محیط زیست چهارمحال و بختیاری در نظر گرفته شود و در این روز تمامی مدیران دولتی، دانشجویان، دانش آموزان، روحانیون و تشکل های مردمی در این کار فعالیت داشته باشند.

وی اظهار داشت: فرمانداران شهرستان های 9 گانه چهارمحال و بختیاری موظفند ورودی شهرستان های خود را پاکسازی و به استقبال نوروز بروند تا از این طرق فرهنگسازی صورت گیرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: باید از 25 اسفند امسال تا 20 فرودین سال 1398 تمامی دستگاه های خدمات رسان استان آمادگی کامل داشته باشند تا درصورت وقوع حادثه و بحران مشکلی ایجاد نشود.

وی گفت: دستگاه های خدمات رسان در ستاد سفر کار نظارت و ارزیابی را بر عهده یک تیم قرار دهند تا بعد از تعطیلات هر دستگاهی که بنا بر ارزیابی ها خدمات مطلوبی را به مسافران ارائه داده باشد مورد تشویق قرار گیرد.

عباسی تأکید کرد: در صورت امکان اداره کل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری و جهاد کشاورزی استان از طریق صنف، سهمیه گوشت در اختیار رستوران ها و هتل ها قرار دهند تا مشکلی برای تأمین غذای مسافران پیش نیاید.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید