به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستي و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری :               

معاون صنايع دستي و هنرهاي سنتي استان از حضور هنرمندان صنایع دستی استان در بیست و نهمین نمایشگاه صنایع دستی (عیدانه )و سومين نمایشگاه توانمندی  روستائیان و عشایر در استان تهران خبر داد و اظهار داشت :  اين  صنعتگران در دو بخش شامل توليد و فروش شرکت نمودند.

مهرداد رئيسي با بيان اينكه هدف از حضور و شركت در اين نمايشگاه  را حمایت از تولید ملی و از طرفی با توجه نزدیکی سال جدید و نورزو باستانی استفاده از صنایع دستی دستی در منازل هر ایرانی میتواند جلوی خاصی به خانه ها بدهد و هوطنان عزیز میتوانند به کالای صنایع دستی به همدیگر هدیه بدهند دانست و گفت : اين امر باعث مي شود اتفاق بسیار خوبی در چرخه تولید،اشتغال و فروش بوجود آيد.

رئیسی به تولیدات صنایع دستی عشايري توسط هنرمندان پر تلاش در مناطق روستایی و عشایري اشاره كرد و افزود : اين هنرمندان نقش بسیار خوبی در ایجاد اشتغال و در آمدزایی ایفامینماید ودر راستای اقتصاد مقاومتی و درون زایی در همین مناطق دارند.

وي توجه به این قشر را فرصت بسیار خوبی در  بخش معرفي، توليد و فروش دانست و گفت :  این استان با دارا بودن شش غرفه در رشته های نمدمالي،قفل سازي،گليم بافي،صنایع دستی عشایری ،بافتهای داری در اين نمايشگاه حضور فعال دارند .

عموم مي توانند از 15 لغايت 18 اسفندماه در محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي تهران از اين غرفه ها بازديد بعمل آورند.