Persian Arabic Chinese (Simplified) English French German Russian Spanish

منو اصلی

ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *
Reload Captcha

آمار سایت

کاربران
3
مطالب
1136
نمایش تعداد مطالب
2238913

اوقات شرعی

زمان باقی مانده تا عید نوروز

سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی استان چهار محال و بختیاری،پیشاپیش عید باستانی نوروز را به شما هم میهنان عزیز تبریک و شادباش عرض می نماید

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری از اداره شهرستان کوهرنگ بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری:

مشاور مدیرکل و مسئول روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: مهندس مهرداد جوادی از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کوهرنگ بازدید به عمل آورد.

مصطفی هادیپور اظهار کرد: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری در این بازدید بر تسهیل در روند فعالیت های مرتبط با حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کوهرنگ تاکید کرد.

وی افزود: مهندس جوادی در این بازدید همچنین تسریع در روند انجام امور اداری مربوط به ارباب رجوع، جذب سرمایه گذاران و برنامه ریزی به منظور ایجاد رونق بیشتر در بخش های مرتبط با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کوهرنگ را ضروری دانست.

هادیپور تصریح کرد: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری شهرستان کوهرنگ را یکی از مهمترین پتانسیل ها و جاذبه های استان و کشور اعلام کرد.

وی یادآور شد: مهندس جوادی سرمایه گذاری در حوزه های مختلف مرتبط با میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کوهرنگ را باعث افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و رونق اقتصادی منطقه دانست.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید