Persian Arabic Chinese (Simplified) English French German Russian Spanish

منو اصلی

دعای روز

دعای روز دوشنبه: ستايش خداى را كه هنگام آفرينش آسمانها و زمين احدى را گواه نساخت و به گاه ايجاد جانداران‏ ياورى نگرفت،در پرستش انبازى ندارد،و در يكتايی اش پشتيبانى نخواهد،زبانها از بيان‏ حقيقت وصفش درمانده و خردها از ژرفاى معرفتش وامانده و گردنكشان در برابر عظمتش فروتن و چهره‏ها از بيم او متواضع گشته و هر بزرگى در برابر بزرگيش تسليم گشته است.ستايش پياپى و پيوسته و دنباله‏ دار و پايدار تنها توراست،و رحمت هميشگى و درود جاودان و بی پايان او بر رسولش باد.بار خدايا!ابتدای امروزم را خير و صلاح،و ميانه امروز را رستگارى و پايانش را كاميابى قرار ده.

ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
کد امنیتی *
Reload Captcha

آمار سایت

کاربران
1322
مطالب
593
نمایش تعداد مطالب
1106377

اوقات شرعی

     

"مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری نشست کمیته اقتصاد مقاومتی با حضور اعضاء این کمیته خبر داد."

به گزارش روابط عمومی :      

          مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان با اعلام این خبر اظهار داشت: این نشست در راستای تبیین سیاستهای اقتصاد مقاومتی در سه حوزه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نیز اهمیت و جایگاه این سه حوزه در اقتصاد مقاومتی  در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد .

وی  با اشاره به طرح جامع گردشگری استان افزود : پیگیری وضیت طرح جامع گردشگری استان و نیز روند تصویب این طرح در هیئت دولت  و نیز نحوه پرداخت تسهیلات بانکی به فعالان صنایع دستی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این نشست بود .

همچنین در این نشست نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی و عضو کمیته اقتصاد مقاومتی استان با اشاره به ساختار جدید اقتصاد مقاومتی و نیز اهمیت این موضوع در سطح ملی و استانی اظهار داشت : از مهمترین ویژگی های مهم اقتصاد مقاومتی درونزایی ، برونگرایی ، مردمی شدن اقتصاد، عدالت محوری ودانش محوری می باشد .

شجاعی چابک سازی و تسهیل گری در امور و حرکت از تقاضا محوری و پیگیری فعالیتهای مستمر به سمت ایده ها، فرصتها و فعالیتهای تحول زا را از ویژگی های اساسی ساختار جدید اقتصاد مقاومتی برشمرد و یادآور شد: برگزاری جشنواره ملی رسانه در سال آینده در استان را می توان به عنوان یک فرصت مناسب جهت معرفی فرصت ها، بازاریابی گردشگری و نیز معرفی تولیدات صنایع دستی استان برشمرد .

         مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان در پایان خاطر نشان کرد: در این نشست مقرر گردید بسته های اجرایی و مدیریتی طرح جامع گردشگری استان به تفکیک حوزه های عملیاتی تهیه و تدوین گردد و طی مراسمی ویژه از این طرح رونمایی گردد . همچنین مقرر گردید جهت بهره مندی صنعتگران صنایع دستی از تسهیلات جهت طرح های اشتغال فراگیر و روستایی، این اداره کل ضمن شناسایی افراد موثر و کارآفرین روستایی ، نسبت به تهیه یسته های سرمایه گذاری در رشته های مختلف صنایع دستی و ارائه به ستاد اقتصاد مقاومتی استان اقدام نماید .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید